Geyik - Yeni Grumpy Cat ile Tanışın | SohbetForumlari.Net Bilgi Paylaştıkça Değerlidir.

Geyik Yeni Grumpy Cat ile Tanışın

Absnthe

Administrator
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,586
Tepkime puanı
2,620
Puanları
113
Web sitesi
www.mevsim.org
Cinsiyet
Erkek
İlişki Durumu
İlişkisi Yok
Takım
Galatasaray

İtibar Puanı:

Biliyorsunuz ki internet aleminin en ünlü kedisi Grumpy Cat‘i geçtiğimiz günlerde kaybettik. Asıl adı Tardar Sauce olan Grumpy Cat, oldukça özel bir kediydi. Bu yüzden, tam da yeri dolamaz derken karşımıza huysuz mu huysuz yeni bir kedi çıktı. İnsanlar tarafından yeni Grumpy Cat ilan edilen bu sevimli kediyi gelin hep birlikte tanıyalım.
1. Teksas Austin’de yaşayan bu sevimli miniğin adı Louis ve oldukça huysuz bir surat ifadesine sahip2. Louis’in sahibi Michelle, kedisinin tipik bir İran kedisi olduğunu söylüyor

3. “Louis tipik bir İran kedisi. Genelde insanlar Louis’in bir genetik bozukluğu olup olmadığını soruyorlar, çünkü yüz özelliklerinin bir istisna olduğunu düşünüyorlar. Ancak kedim tamamen normal!” diyor Michelle.

4. İnsanlar Louis’i yaşlı bir amcaya benzetiyormuş ama büyük parlak gözlerini de bir o kadar seviyorlarmış!5. “Louis’in bu huysuzluğunun arkasındaki nedenlerin biri ise diğer kedimiz Monae ile olan aşk-nefret ilişkisi olabilir” diyor Michelle

Michelle şöyle devam ediyor: “Monae’yi henüz bir bebekken sahiplendik ve Louis o zamanlar yetişkin bir kediydi. Yine de Monae, iki ay boyunca sürekli Louis’e sataşıp duruyordu.”
6. Louis, artık yeni “Grumpy Cat” olarak anılıyor. Ama aslında çok tatlı, mutlu ve eğlenceli bir kedi!

Lazerle oynamayı ve sahiplerinin kucağında yatmayı çok seviyormuş!
7. Bu ayın başlarında kaybettiğimiz gerçek Grumpy Cat’in ölümünün ardından Amerika’nın birçok kedisi, ülkenin yeni Grumpy Cat’i olmak için adeta savaşıyor!
 

Prenses

Çok güzel gülümsüyordu, sevmeden geçemedim.
Yönetici
Administrator
Süper Moderator
Moderator
Lady
Katılım
8 Tem 2018
Mesajlar
650
Tepkime puanı
1,487
Puanları
93
Yaş
26
Cinsiyet
Kadın
İlişki Durumu
İlişkisi Yok
Takım
Fenerbahçe

İtibar Puanı:

cok tatlı :D
 

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:4)

Benzer konular