Türkiye’nin Lider Kripto Para Alım Satım Platformu BTCTurk 6 Yaşında! | SohbetForumlari.Net Bilgi Paylaştıkça Değerlidir.

Türkiye’nin Lider Kripto Para Alım Satım Platformu BTCTurk 6 Yaşında!

EUPHRAT

https://sohbetforumlari.net/
Yönetici
Administrator
Üye
Web sitesi
sohbetforumlari.net
İlişki Durumu
İlişkisi Var
Takım
Galatasaray

İtibar Puanı:

Türkiye’nin ilk dünyanın dördüncü kripto para alım satım platformu BtcTurk, 6. yaş gününe özel 1 Temmuz’da kullanıcılarına sıfır komisyon ile alım satım imkânı sunuyor. Ayrıca çeşitli hediye kampanyaları ve yarışmalar düzenleyen BtcTurk, yeni kampanyasıyla Bitcoin’in birikim aracı yönünü ortaya koyuyor.
Müşterilerine 6 yıldır güvenle hizmet veren kripto para işlem platformu BtcTurk, 650 bin kullanıcısıyla yaş gününü kutluyor. BtcTurk kullanıcıları, yıl dönümüne özel, 1 Temmuz’da yapacakları alım satım işlemlerinde sıfır komisyon imkanından faydalanabilecek. Yarışma ve hediye kampanyaları ile kutlamalar devam edecek.
5368

Bitcoin birikimi 431,649 TL kazandırabilirdi

Diğer yandan BtcTurk 6. kuruluş yıl dönümünde, kullanıcılarına 2013 yılından günümüze aylık 100’er TL’lik Bitcoin biriktirmiş olmaları durumunda kaç Bitcoin’leri olacağını göstererek, Bitcoin’in tasarruf aracı kimliğini ön plana çıkartıyor.
BtcTurk’ün çalıştığı verilere göre, her ayın 1’inde 100 TL’lik Bitcoin alan bir kullanıcının şu anda 5.91 BTC’si, yani yaklaşık Türk Lirası değeriyle 431,649 TL’lik bir birikimi oluyor.
(Bu veriler...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen üye Olunuz.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:3)