Top20`de BU HAFTA MEVSİMFM NOSTALJİ ŞARKILAR

JudeL

La Tahzen innaALLAH'e meane
Lady
6770

Mevsim.Org & Sohbetforumlari.net
Ailesi işbirliği ile ;

Top20 Nostaljik Şarkılar,

Sevgili Dj-eLiF` in sunumuyla,

31 Ağustos Cumartesi saat 22:30 da gerçekleşecek olan programa,

Siz değerli üyelerimizin katılımını bekliyoruz.

Herkes yayınlanmasını istediği Şarkıyı konu başlığı altında Paylaşabilir. Tek şarkı hakkımız olduğunu da hatırlatalım :)

Teşekkürler...

Absnthe

www.Mevsim.Org
Lord

Zeki Müren / Sorma Ne Haldeyim..

Efsane Parcamizi , Başta Mevsim Ailesine Armagan Ediyorum..Bütün Dinleyicilerimize Gelsin..

JudeL

La Tahzen innaALLAH'e meane
Lady
Gerekli sayıya ulaşılmıştır. Paylaşımda bulunan tüm dostlara; emeği gecen Herkese ve özellikle MevsimFm founderimiz @Erzurumlu ma , tekrar bu fikri gündeme getiren ve herkesi foruma toplayan @SehA ma :D , tüm dj arkadaşlarımıza ve Yayıncımiz sevgili @Elifce mize çok teşekkür ederiz. 31 Ağustos cumartesi saat 22.30 da mevsimFm de görüşmek dileğiyle.

Gerekli sayıya ulaşılmıştır. Paylaşımda bulunan tüm dostlara; emeği gecen Herkese ve özellikle MevsimFm founderimiz @Erzurumlu ma , tekrar bu fikri gündeme getiren ve herkesi foruma toplayan @SehA ma :D , tüm dj arkadaşlarımıza ve Yayıncımiz sevgili @Elifce mize çok teşekkür ederiz. 31 Ağustos cumartesi saat 22.30 da mevsimFm de görüşmek dileğiyle.
Özlemiştik Canım bence de @Elifce mizin sunumuyla o şarkıları tekrar yaşatacak bize ben de sabırsızlıkla bekliyorum :*

@JudeL limm asıl ben çok teşekkür ederim @SehA m ve sen iyiki varsın herkese ayrı ayrı teşekkür ler @BaRoN uda unutmamak lazım reklam ve desteği için ayrı teşekkür ederimm.. eee yarın yayında görüşürüz çok konuştum d

Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Son Makaleler