ToP 20 AşK ŞaRKıLaRı

Elifce

Süper Moderator
Sevgili Dostlar,
TOP20 Aşk Şarkıları yayınına eşlik eden ve emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler:) Seçilen harika eserlerle Keyifli anlar yaşadık.
TOP 20'de İlk 5

1 JADE RAVİŞ YARA
2 ŞİİRCE CEM ADRİAN BEN SENİ ÇOK SEVDİM
3 ERZURUMLU RAVİ İNCEGÖZ İKİ KALP
4 PRENSes ALTAY İKİ KALP
5 LEYLİ MURAT GÜNEŞ BEŞİNCİ MEVSİM

BaRoN

Yönetici
Sevgili Dostlar,
TOP20 Aşk Şarkıları yayınına eşlik eden ve emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler:) Seçilen harika eserlerle Keyifli anlar yaşadık.
TOP 20'de İlk 5

1 JADE RAVİŞ YARA
4 PRENSes ALTAY İKİ KALP
Şimdi jüriye sorarım benim seçtiğim şarkı neden ilk 5te değil hahaha

Sevgili Dostlar,
TOP 20'de İlk 5

1 JADE RAVİŞ YARA
4 PRENSes ALTAY İKİ KALP
@Elifce mm emegıne saglık cnm superdın gene :* bırıncı gelen @Jade mmm super secımdı tebrıkler @BaRoN bır dahakı sefere artık hahaha

Ne z
Sevgili Dostlar,
TOP 20'de İlk 5

1 JADE RAVİŞ YARA
4 PRENSes ALTAY İKİ KALP
Ne zaman yayinlandi bu şarkılar

Yazik Pazartesi katilamadim yayina. Keyifli olduguna inaniyorum. Sayin Elifce ve Bu Sarkilarin secimi Süper uyum saglamis. Secim yapanlarada Tebrikler secenede Tabi:) Ben eminimki 6 ile 20 arasindaki sarkilarda Begenilen sarkilardi. Onlarda hem sevinmelidirler.(Bende elimi cabuk tututp 1lk 20 ye girebilmistim.:))
Artik önüzdeki yarismalara bakacagiz deyip herkeze bir kez daha tesekkür ediyorum..:)

Elifce

Süper Moderator
Yazik Pazartesi katilamadim yayina. Keyifli olduguna inaniyorum. Sayin Elifce ve Bu Sarkilarin secimi Süper uyum saglamis. Secim yapanlarada Tebrikler secenede Tabi:) Ben eminimki 6 ile 20 arasindaki sarkilarda Begenilen sarkilardi. Onlarda hem sevinmelidirler.(Bende elimi cabuk tututp 1lk 20 ye girebilmistim.:))
Artik önüzdeki yarismalara bakacagiz deyip herkeze bir kez daha tesekkür ediyorum..:)
PERON evet secımler cok guzeldı.Gercekten karar vermek cok zor.Hepsı bırbırınden guzeldı.Hepınıze tesekkurler.

Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Son Makaleler