chat

Sabahları mutlu uyanmanın 5 yolu

  • Konbuyu başlatan Delikan
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 2:03
D

Delikan

Sabahları güne enerjik ve mutlu bir şekilde başlamanız için 5 öneriyi sizler için yazdık. Bu öneriler sayesinde sabahları rahat bir şekilde uyanmanız çok kolay olacak.1 - Eşyalarınızı akşamdan düzenleyin
Yatmadan önce ertesi sabah giyeceklerinizi planlayın. Evinizin herhangi bir yerinde dağınık bir yer varsa mutlaka toplayarak yatın. Sabah düzenli ve toplu bir eve uyanmak sizi mutlu edecektir.


2 - Esneme hareketleri yapın
Vücudunuza uyanması için zaman tanıyın. Alarmınız çalar çalmaz yataktan fırlamak yerine biraz kendinize zaman ayarın ve küçük esneme hareketleri yapın. Kaslarınızı esnetin ve güne zinde başlayın.


3 - Banyoda zaman geçirin
Hızlı bir duş almak yerine kendinizi şımarttığınız bir banyo keyfi yapın. En sevdiğiniz müziği açın ve size en doğal banyo keyfini yaşatacak, kokusuyla rahatlatacak ve yepyeni bir güne hazırlayacak bir duş jeli seçin.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
serisi hanımeli ve papatya özlü iki farklı seçeneği ile bizim için sabahların favorisi oluyor. Cildi narince temizliyor ve yumuşatıyor, kokusuyla duyularınızı şımartıyor.


4 - Kahvaltıyı atlamayın
Sabah sabah içinizden hiçbir şey yemek gelmese de günün en önemli öğününü kahvaltı olduğunu unutmayın. Sağlıklı bir smoothie de güzel bir kahvaltı seçeneği olabilir.


5 - Gün sonu için plan yapın
Gün boyu her şey ne kadar kötü giderse gitsin akşam için yapacağınız bir plan motivasyonunuzu artırır ve günün daha hızlı akıp gitmesini sağlar. Bir film gösterimi, akşam yemeği, arkadaşlarla kahve molası, spor… Mutlaka gün sonunda dört gözle beklediğiniz bir aktivite yaratın.

 

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)