Reynmen'in Reklam Filminden Kazandığı Para Dudak Uçuklattı

Şiir

Lady
Katılım
9 Eyl 2018
Mesajlar
1,257
Tepkime puanı
2,700
Puanları
113
Yaş
27
Konum
İstanbul
Cinsiyet
Kadın
İlişki Durumu
Yok
Takım
Galatasaray

İtibar Puanı:

Reynmen'in reklam filminden kazandığı para dudak uçuklattı 1 milyon TL kazandı!

Ünlü YouTuber Reynmen lakaplı gerçek adı Yusuf Aktaş olan fenomen oynayacağı reklam filminden kazanacağı para dudak uçuklattı!

5214


Son dönemlerde YoTuberlar arasında en çok aranan isim olan Reynmen lakaplı gerçek adı Yusuf Aktaş olan 24 yaşındaki fenomen ünlü bir markanın reklam yüzü olmaya hazırlanıyor. Reklamcıları peşinden koşturan ünlü YouTuber Reynmen'in oynayacağı reklam filminden kazanacağı para belli oldu! Usta Oyuncu Cengiz Bozkurt ile kamera karşısına çıkacak olan Reynmen 1 milyon TL kazanacağı öğrenildi.

SERVETE KOŞUYOR!

Son olarak 'Derdim Olsun' isimli şarkıysıyla adınsan bahsettiren Yusuf Aktaş son dönemlerde genç YouTuberlar arasında yıldızı en ççok parlayan fenomenlerden biri oldu. Reklamcıları peşinden koşturan Reynmen son olarak ünlü bir markanın reklam yüzü olmayı kabul etti. Medyatavan'dan Birsen Altuntaş'ın haberine göre ünlü bir markanın reklam yüzü olmayı kabul eden geçek adı Yusuf Aktaş olan Reynmen lakaplı ünlü fenomen 1 milyon TL kazanacağı ortaya çıktı.

CENGİZ BOZKURT İLE OYNAYACAK!

Ünlü YouTuber Reynmen usta oyuncu Cengiz Bozkurt ile reklam filminde oynayacağı öğrenildi. 24 yaşındaki genç YouTuber Yusuf Aktaş ünlü menajer Ufuk Ergin'in imzası olan kampanyada aynı zamanda Belçika'da gerçekleşecek olan müzik festivali Tomorrowland'e beraber gideceği talihliler için çekiliş yapacak.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Üst Alt