Range Rover Evoque 2020'nin Dudak Uçuklatan Türkiye Fiyatı Açıklandı

  • Konbuyu başlatan Jade
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 2:39

Jade

Biz işimize bakalım..!
Yönetici
Genel Sorumlu
Katılım
19 Haz 2019
Mesajlar
1,711
Tepkime puanı
4,062
Puanları
113
Konum
Kayıp Şehir
Cinsiyet
Kadın
Takım
Diğer

İtibar Puanı:

Güvenilirliği, kullanımı ve tasarımı sayesinde birçok ödül alan Range Rover Evoque’un 2020 versiyonu Türkiye’de de satışa çıktı. Fiyatı belli olan aracın tasarımında gidilen değişiklikler, arabayı özel kılan nitelikte oldu. Ayrıca aracın dış tasarımına özel bir renkte değişiklikler getirecek R-Dynamic seçeneği de satışla beraber beğeniye sunuldu.

İngiltere merkezli arazi aracı üreticisi
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
tasarımı ve arazide kullanımıyla öne çıkan Evoque modeli, yenilenmiş 2020 versiyonuyla arazi aracı meraklılarının beğenisine sunuldu. Evoque, Türkiye’de bugün satışa çıkarıldı. Aracın ülkemizdeki başlangıç fiyatı ise 709 bin 259 TL olarak belirlendi.
Şu ana kadar dünya çapında 772 binden fazla satmış ve birçok ödüle layık görülmüş olan
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
, 2 litre 150 hp ve 2 litre 180 hp'lik dizel motor seçenekleriyle birlikte Türkiye’de satışa çıkarıldı. Aracın en temel donanıma sahip ve en düşük fiyatlı versiyonu, 709 bin 259 TL ile fiyatlandırıldı.

Çevreye verilen zarar minimuma indirildi
1581182416099.png

ürdürülebilirlik, iklim değişimi, geri dönüşüm gibi terimlerin sonunda yeterince ilgi kazandığı bu dönemde Range Rover da sahip olduğu duyarla dikkat çeken şirketler arasına girdi. Yeni Evoque’un %85’lik bir kısmı geri dönüştürülebilir malzemelerden üretildi.
Tasarımda gidilen değişiklikler
1581182734562.png
Tasarım açısından göze çarpan detaylardan biri, aracın eski versiyonlarında bulunan keskin yapının Evoque 2020’de biraz daha yumuşatıldığı oldu. Bu yumuşatılmanın en çok kendini gösterdiği bölgeler; farlar, çamurluklar ve tavan çizgisi oldu.
Arabada yapılan diğer tasarımsal değişiklikler; içe gömülen kapı kolları, sportif vites tasarımı ve elektrikli açılır panoramik cam tavanı oldu.

‘R-Dynamic’ dış tasarım seçeneği
1581182792568.png
Yeni Evoque 2020, dış tasarımında parça rengi değişikliği sağlayan ‘R-Dynamic’ dış tasarım seçeneğini de beraberinde getirdi. Bu tasarım seçeneği, seçilmesi halinde bronz rengine sahip parçaları arabanın dış tasarımına ekliyor. Seçeneğin renklendirdiği kısımlar ön tampon hava girişlerini, kaput üzerini, yan ayna altlarını ve egzoz çıkışlarını kapsıyor.
Bunun yanında model için 10 farklı renk seçeneği bulunuyor. Bu renk seçeneklerinin arasında Evoque 2020’ye özel olan Seoul Pearl Silver da bulunuyor. Tüm bu tasarımsal olanaklar, arabayı oldukça özel kılıyor.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:5)