Kadınlar: Ne giyeceğimize biz karar veririz! | SohbetForumlari.Net Bilgi Paylaştıkça Değerlidir.

Kadınlar: Ne giyeceğimize biz karar veririz!

Minikçe

Özel Üye
Lady
İlişki Durumu
İlişkisi Yok
Takım
Beşiktaş

İtibar Puanı:

Bugün [FONT=&quot]Kadınlar, "Kıyafetime karışma" sloganıyla Kadıköy Süreyya Operası önünden Kadıköy İskele Meydanı’na kitlesel yürüyüş düzenledi.
[/FONT]
[FONT=&quot]Kadınlar, "Kıyafetime karışma" sloganıyla Kadıköy Süreyya Operası önünden Kadıköy İskele Meydanı’na kitlesel yürüyüş düzenledi. Şarkıcı Yonca Evcimik’in de katıldığı yürüyüşte kadınlar,” Ne zaman ne giyeceğimize, nereye gideceğimize biz karar veririz” mesajı verdiler
[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]Türkiye’de giydikleri kıyafetleri bahane eden erkeklerin şiddetine maruz kalan kadınlar 'dur' dedi. "Kıyafetime karışma" sloganıyla Kadıköy’de bir araya gelen binlerce kadın, söylem ve uygulamalarıyla saldırılara davet çıkartan AKP hükümetini ve gerici zihniyeti Süreyya Operası’ndan Kadıköy İskele Meydanı’na yaptıkları yürüyüşle protesto ettiler. Kadınların omuz omuza yürüdüğü eylemde, şarkıcı ve dansçı Yonca Evcimik, Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen üye Olunuz.

M

Muzik

Çoğunluk haklı ama bunun diğer tarafıda var bazen bende şahit oluyorum kıyafet seçimini o kadar çok abratıyorlarki pes diyorum..Kadın dediğin önce kendini bilmeli. Abartmamak gerek.

Minikçe

Özel Üye
Lady
İlişki Durumu
İlişkisi Yok
Takım
Beşiktaş

İtibar Puanı:

insanlar çok çetrefelli.aklım almıyor :D
Bugün dedem anlatıyor köyden köye yürüyerek okula giderlermiş.öyle yakında değil köyler.parmağıyla işaret ederek anlatıyor.şimdi gidebilirmi çocular bahçelerden uzak köylere okula?

Giyimle alakalı değil belki ama @Muzik dediği gibi.enteresan tip dolu sağımız solumuz önümüz arkamız

Moderatör tarafında düzenlendi:
M

Muzik

Bizim köyde çocuklar halen yürüyerek okula gider ve olduki evet okullarımız çok uzak mesafe senin demek istediğini anladım (: Kadınların şu abartma ve gösteriş merakı olmasa bence her her şey dahada güzel olabilir tabiki bu benim düşüncem..

Minikçe

Özel Üye
Lady
İlişki Durumu
İlişkisi Yok
Takım
Beşiktaş

İtibar Puanı:

harikasın

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)