Harry Potter Serisinin İki Karakteri Yeniden Beyaz Perdede Yer Alabilir

Fineas

Süper Moderator
Yeni Fantastik Canavarlar‘da tanıdık iki Harry Potter karakterinin yer alabileceği iddiaları serinin hayranlarında heyecan yarattı. İddialara göre Rubeus Hagrid ve Lord Voldemort karakterleri Fantastik Canavarlar da olacak.


Orijinal Harry Potter hikayesinin iki karakteri, corona virüsten önce yapım aşamasında olan Fantastik Canavarlar’ın (Fantastic Beasts) bir sonraki devam filminde rol alabilir. Eddie Redmayne‘in Büyücülük Dünyası serisinden bir karakteri geri getirme çağrılarının Warner Bros tarafından değerlendirildiği ve Robbie Coltrane‘nin devam filminde Rubeus Hagrid olarak geri dönebileceği bildirildi.


Bunun nasıl olabileceği henüz bilinmiyor ancak Fantastik Canavarlar serisinin Harry Potter’la aynı evrende geçtiği düşünüldüğünde Hogwarts bekçisinin filmde bir ölçüde yer aldığını görmek zorlama olmayacaktır.

Eğer bu durum gerçekleşirse, bu karakter takviyesi kuşkusuz ilk iki Fantastik Canavarlar filmine gitmek için kendini yormayan bazı Harry Potter hayranlarını bu üçüncü filme gitmek zorunda bırakacak.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu Bilgilendirmeyi Dikkate Alın!

SohbetForumlari.NeT İyi Forumlar Diler Forumda Arama Yapmadan Gereksiz Yere Konu Açmayalım Rencide Edici Mesajlardan Ve Müstehcen Yazılarla Rencide Edici Sözler Sarfetmeyelim Gereksiz,anlamsız Mesajlar Yazarak Konuları Kirletmeyin. Aksi Durumda Süresiz Uzaklaştırılırsınız!

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Son Makaleler

Üst