chat

Gta Vice City Hileleri

Seth

SHBT Üye
Takım
Beşiktaş

İtibar Puanı:

Gta oyunlarının çıkmasının ardından 17 yıl geçmesine rağmen hala rağbet görmesi yeni nesilin de dikkatini çekmesi uğruna en iyi bir oyundur nasıl olmasın ki dile kolay tam on yedi yıllık bir oyun olmasına rağmen Gta Vice City günümüzde hala popülerliğini korumakla beraber dünya sıralamasında en iyi oyunlar arasında kendini kanıtlamıştır. özellikle şuan yetişkinliğe geçiş yapmakta olan yeni nesilin bilgisayar ve tablet ile tanışmasına vesile olan Gta Vice City gelecek olan yeni nesilin de ilgi odağı oldu.

Gta Oyun Şifreleri oyun oynarken zorlandığınız bir yerde veyahut yeni bir görevi sorunsuz bitirmek istediğinizde sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. ihtiyaç duyduğunuz her anlarda bir çok GTA hileleri her zaman sitemizde güncel olarak yer almaktadır. evet işte sizlere sorunsuz Gta Vice City hileleri.

Genel Hileler
Hile Etkisi Hile Kullanımı Tüm silahlar (basit silahlar)HUGSTOOLSTüm silahlar (profesyonel)PROFESSIONALTOOLSTüm silahlar (ağır silahlar)NUTTERTOOLSSağlıkASPIRINEÇelik yelekPRECIOUSPROTECTIONÇok polisYOUWONTTAKEMEALIVEAz polisLEAVEMEALONEİntiharICANTTAKEITANYMOREBayanları çekerFANNYMAGNET
Karakter Hileleri
Hile Etkisi Hile Kullanımı Sigara içerCERTAINDEATHTommy şişmanlar(zayıfsa)DEEPFRIEDMARSBARSTommy zayıflar(şişmansa)PROGRAMMERTipinizi değiştirirSTILLLIKEDRESSINGUPRicarda Diaz tipi ile oynarsınızCHEATSHAVEBEENCRACKEDLance Vance tipi ile oynarsınızLOOKLIKELANCEKen Rosenberg tipi ile oynarsınızMYSONISALAWYERHilary King tipi ile oynarsınızLOOKLIKEHILARYLove Fist (Jezz) tipi ile oynarsınızROCKANDROLLMANLove Fist (Dick) tipi ile oynarsınızWELOVEOURDICKPhil Cassidy tipi ile oynarsınızONEARMEDBANDITSonny Forelli tipi ile oynarsınızIDONTHAVETHEMONEYSONNYMercedes tipi ile oynarsınızFOXYLITTLETHING
Araç Hileleri
Hile Etkisi Hile Kullanımı Eski tip yarış arabası 1TRAVELINSTYLEEski tip yarış arabası 2GETTHEREQUICKLYNokia reklamındaki çizgili arabaGETTHEREFASTTankPANZERYarış arabasıGETTHEREVERYFASTINDEEDYarış arabası 2GETTHEREAMAZINGLYFASTEski model bir arabaTHELASTRIDEÇöp kamyonuRUBBISHCARGolf arabasıBETTERTHANWALKINGLove Fist LimuziniROCKANDROLLCARTüm araçları patlatBIGBANGSinirli şöförlerMIAMITRAFFICTüm araçlar pembe olurAHAIRDRESSERSCARTüm araçlar siyah olurIWANTITPAINTEDBLACKArabalar uçar (yerçekimi azalır)COMEFLYWITHMEBilmiyorum ama bi işe yarıyordurAIRSHIPHerhalde oyunu yavaşlatıyorGRIPISEVERYTHINGTrafik lambaları yeşil olurGREENLIGHTAracınız suda da giderSEAWAYSTekerlekler hariç araçlar görünmezWHEELSAREALLINEEDOtları çıkartırLOADSOFLITTLETHINGSManitacılıkHOPINGIRL
Hava Durumu Hileleri
Hile Etkisi Hile Kullanımı GüneşliLOVELYDAYRüzgarlıAPLEASANTDAYBulutluABITDRIEGSisliCANTSEEATHINGYağmurluCATSANDDOGS
Toplum Hileleri
Hile Etkisi Hile Kullanımı Zaman hızlı geçerLIFEISPASSINGMEBYZaman yavaşlarBOOOOOORINGMillet birbirini sopalamaya başlar.FIGHTFIGHTFIGHTHerkes sizden nefret ederNOBODYLIKESME

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)