Forumun yardim sever friendleri gelin iki dakika | SohbetForumlari.Net Bilgi Paylaştıkça Değerlidir.

Forumun yardim sever friendleri gelin iki dakika

• Konbuyu başlatan DiaveL
  • Başlangıç tarihi

Minikçe

Özel Üye
Lady
İlişki Durumu
İlişkisi Yok
Takım
Beşiktaş

İtibar Puanı:

İlişki Durumu
İlişkisi Yok

İtibar Puanı:

whyhionewhy iyidir bence (: eskiden böyle bir msn hesabım vardı benim. ya da kutukola da olabilir dostum. o da eski msn hesaplarımdan biridir ;)

İlişki Durumu
İlişkisi Yok

İtibar Puanı:

"alkolöldürür" hem insanın bedenini hem geleceğini hem yuvasını . alın size nick (:

İlişki Durumu
İlişkisi Yok

İtibar Puanı:

Ölmek istiyen insta kullanicilarini tesfik mi edelim :ROFLMAO::LOL::ROFLMAO::ROFLMAO:
kimse bile bile ölmek istemez ki. bakmayın siz amaan ölsem ne olacak diyenlere. O can öyle bir tatlıdır ki insanın parmağına diken batsa feryat basıyor. Can tatlıdır. yani ne olursa olsun bile bile ölmek de hiçbir insana yakışmaz kardeşim. bunun istisnası da olmaz hem (: Rabbimizin verdiği bir can ne kadar önemsiz olabilir ki bizler için? güzel gençliğimizin değerini bilmemiz gerekir. yıllar su gibi akıp gidiyor ve gençlik bir daha geri gelmiyor. arkadaşlarımızın kendilerine yazık ettiğini görünce üzülüyorum ben. o yüzden mesajımı yanlış anlama lütfen. her insanın canı değerlidir, sizinki de değerli güzel kardeşim.
sağlıcakla kalın.

D

DiaveL

kimse bile bile ölmek istemez ki. bakmayın siz amaan ölsem ne olacak diyenlere. O can öyle bir tatlıdır ki insanın parmağına diken batsa feryat basıyor. Can tatlıdır. yani ne olursa olsun bile bile ölmek de hiçbir insana yakışmaz kardeşim. bunun istisnası da olmaz hem (: Rabbimizin verdiği bir can ne kadar önemsiz olabilir ki bizler için? güzel gençliğimizin değerini bilmemiz gerekir. yıllar su gibi akıp gidiyor ve gençlik bir daha geri gelmiyor. arkadaşlarımızın kendilerine yazık ettiğini görünce üzülüyorum ben. o yüzden mesajımı yanlış anlama lütfen. her insanın canı değerlidir, sizinki de değerli güzel kardeşim.
sağlıcakla kalın.
Ya tabi orasi oyle ama insta da alkol ile ilgili acilan sayfalarin bir cogu tutuyo :ROFLMAO::LOL::ROFLMAO::LOL:

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)