Favori dizilerimden favori kareler :D

Gizem

kill the negativity before it kills you
Moderator
Lady

İtibar Puanı:

The Walking Dead sanırım 8. sezondan bir kare idi yanılmıyorsam :D Kendilerini "Kurtarıcılar" olarak isimlendiren grubun başkanı (ama bence kötü adam:rolleyes:) Negan, Rick'ten intikam almak için Alexandria kasabasına saldırıp Rick'in oğlu (şimdilerde kaybettik:unsure:) Carl'ı babasının gözünün önünde infaz edecekken tam da o andaaaaaa adını unuttuğum kasabanın yine adını unuttuğum kralı kaplanı ile olayları toparlamıştı. :p

Minikçe

Özel Üye
Lady
İlişki Durumu
Yok
Takım
Beşiktaş

İtibar Puanı:

Ya bu diziyi izlicegine ac wentworth u izle tamamen aynisini yapmislar alinti veya esinlenme degil tamamen aynisi wentworth un artilari daha gercekci daha kaliteli ve daha guzel oyunculuklar hem de orjinali yani izlemeyin su diziyi ya :ROFLMAO::LOL::ROFLMAO::LOL: he bide azra karakteri yani frank reis wentworth de daha ucuk bir karakter :p:D:p:D
izlemiyorumki şaka yaptım :D :D

Gizem

kill the negativity before it kills you
Moderator
Lady

İtibar Puanı:

bu karakteri hatırlayan veya hangi diziden olduğunu hatırlayan var mı :))

A

AyLa

Bende izlemiyorum doğrusu @eSmiRam , ama kardeşim netten sevdiği sahneleri bana gösteriyor ve en güzel sahnelerden biri de, Yamanın müzik dinleyip oynarken dayak atması :) )))

eSmiRa

Lady
SHBT Üye
İlişki Durumu
Yok
Takım
Diğer

İtibar Puanı:

Bende izlemiyorum doğrusu @eSmiRam , ama kardeşim netten sevdiği sahneleri bana gösteriyor ve en güzel sahnelerden biri de, Yamanın müzik dinleyip oynarken dayak atması :) )))
Aynı ŞekiLde ayLammm: ))

Minikçe

Özel Üye
Lady
İlişki Durumu
Yok
Takım
Beşiktaş

İtibar Puanı:

Ben bu diziyi sevmiştim erken final yaptılar üstelik saçma sapan bi final oldu onca zaman meğerse Anıl'ın b.....tan rüyasını seyr ediyomuşuz bissürü küfr ettim sinirden :D
içinde hüzün entrika olmayan bir komediydi ben çok gülüyordum.ama maalesef bizim insanımız başka şeyleri seviyor

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)