chat

#Europa New Universe | #Europa Yeni Evren 10/05/2019 19:00 UTC+3

OGamePrime

Yasaklı kullanıcı
Katılım
29 Eyl 2019
Mesajlar
15
Tepkime puanı
7
Puanları
1
Yaş
48
Konum
Türkiye
Cinsiyet
Erkek
Takım
Beşiktaş

İtibar Puanı:

Sevgili Maceracılar,
Hoş geldiniz OGame Prime oyununa. Oyun hızı gerekliliklerine göre ayarlanmıştır. Oyun dünyasındaki yeni gelişmeleri uzun bir süre beklememek oyunun tadını çıkarmanızı sağlayacaktır. İmparator unvanını elde etmek için aynı zamanda evrende yüzlerce, hatta binlerce oyuncuyla savaşın ve sadece internet tarayıcınızın olması yeterli heyecan verici ve eğlenceli strateji üzerine inşa edilmiş benzersiz bir ekonomik ve askeri yapı oluşturmak için tüm çabaları deneyin ve yeni araştırmalar ile seviye kazanın. Diğer oyunculara ve ittifaklara karşı savaşın.
Oyun, gelecekte tüm imparatorluğun başkenti olacak olan küçük bir gezegenle başlıyor. Emrinizde imparatorluğun gelişimi için yeni teknoloji, yeni binalar, yeni gemiler ve savunmalar açılacaktır. Oyunda, İmparatorluğu geliştirmek için çeşitli yollar vardır. İlk olarak bir madenci olabilirsiniz, tüm arkadaşlarınıza kaynak gönderebilirsiniz. Güçlü filosunun yardımıyla kaynak üreten profesyonel bir savaşçı olmanın ikinci yolu. İstihbarat casusları olan ve herhangi bir işi üstlenen casus tutmak.
Hayatta kalmak için Aynı anda birçok şeyi izlemek zorundasınız: inşaat imparatorluğu, savunma geliştirmek, filoyu sürekli güncellemek ve tüm bunları agresif komşuların gözetimi altında yapmak. Hayatta kalmak son derece zor. Kandırılmamak için ittifaklara katılmanız gerekecek. İttifak'ın birçok avantajı vardır. Örneğin, binlerce ve hatta milyonlarca kişinin katıldığı ilginç ve üst düzey savaşlara katılabilirsiniz.
Akademi ve başarılar ile süslenmiş güzel bir hızlı sistemi oluşturulmuş.
05/10/2019 Tarihinde saat 19:00 sularında Europa Prime World Açılıcaktır.

Evren Ayarları:


  • Araştırma Olmadan Maksimum Koloni: 30
  • Keşif Araştırması: Her 2 seviye = 1 Tane Daha koloni
  • Maksimum Gezegenler = 30 BAZ GEZEGEN + 15 Araştırma Teknolojisi + Akademi ile sonsuz (KOLONİ)
  • Tatil zamanı: 1 gün (T) yada 12saat Koruma
  • Premium filo mevcut
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
 

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:3)