En son çektiğiniz fotoğraf

A

ALTINGÖZ

“En son çektiğiniz fotoğraf.” Kuralları

• Öz çekim(Selife) paylaşmak serbesttir ;)
• Başkasına ait ya da başkasının çektiği fotoğrafları paylaşmak kesinlikle yasaktır.
• Telif hakkı içeren, siyaset, tahrik edici, özel hayatı veya mahremiyet içeren fotoğraflar yüklemek kesinlikle yasaktır.
Post kasmak için laf olsun diye fotoğraf paylaşmak yasaktır gerek görüldüğünde mesaj/resim silinecektir.
Konu dışı yorum ve ikili muhabbet: Küfür, hakaret, polemik, siyaset, tahrik edici unsur içeren konu/mesaj/fotoğraf yasaktır. Herkesin, kendi fikrini saygı ve kurallar çerçevesinde yazma paylaşma hakkı vardır.
• Paylaşacağınız fotoğrafın bir hikâyesi varsa yazabilirsiniz. Ayrıca paylaşacağınız fotoğrafın konum, tarih ve zaman gibi bilgilerini paylaşmak serbesttir.
• Kurallara uymayan kişiye Ban uygulanacaktır..

Fotoğraflarınızı ücretsiz bir şekilde yüklemek için kullanabileceğiniz web sayfası: www.hizliresim.com
Nasıl fotoğraf yükleye bilirim.?; Bilgisayardan, cep telefonundan veya tablet'ten nasıl fotoğraf yükleye bilirim diyorsanız TIKLAYIN.
Yaratıcılığınızı konuşturma vakti geldi.

İlk fotoğraf benden gelsin.:notworthy:​

Hikaye: Evet @EUPHRAT 'ı beklerken hunharca yedim :LOL:
Zaman: Şuan​

Moderatör tarafında düzenlendi:

Absnthe

www.Mevsim.Org
Lord
Akşam İş cıkışı Deli Gibi Acikmiş ve Yemegim !

üstüne Olmazsan OLMAZ !

received_276097596173088.jpeg

lastsamurai

Yasaklı kullanıcı
bana kışı bir atımlık daha özlettirdiniz hanımefendi. bulutların işgaline yenik bir gökyüzü görmeyeli çok oldu zira.
ve mesela şu yeşilin objektife böyle poz vermesi, şu suyun kendi manzarasını insana ikramı ve şu bankların buyurları insanı yeterince cezbediyor zaten. söz gelimi şu bankta, kazların bilinçsiz şahitliğinde çok güzel tanışılır ve çok güzel de ayrılınır. ama mevsimin kış olması zaten insanın insana daha sıcak ve sıkı bağlar kurması için çok yeterli bir sebep bana kalırsa. ve yine bana kalırsa soğuk havada kimse kimseden gitmemeli... tek başına üşümek hiç zevkli değil ki...

biraz garip bir yorum oldu ama belki canım bir şeyler karalamak istedi.
paylaşımınız için teşekkürler @Erzurumlu

Not: adalar vahşetinden sonra faytonlara karşıyız :)

Me`va

Yönetici
Radyo Founder
bana kışı bir atımlık daha özlettirdiniz hanımefendi. bulutların işgaline yenik bir gökyüzü görmeyeli çok oldu zira.
ve mesela şu yeşilin objektife böyle poz vermesi, şu suyun kendi manzarasını insana ikramı ve şu bankların buyurları insanı yeterince cezbediyor zaten. söz gelimi şu bankta, kazların bilinçsiz şahitliğinde çok güzel tanışılır ve çok güzel de ayrılınır. ama mevsimin kış olması zaten insanın insana daha sıcak ve sıkı bağlar kurması için çok yeterli bir sebep bana kalırsa. ve yine bana kalırsa soğuk havada kimse kimseden gitmemeli... tek başına üşümek hiç zevkli değil ki...

biraz garip bir yorum oldu ama belki canım bir şeyler karalamak istedi.
paylaşımınız için teşekkürler @Erzurumlu

Not: adalar vahşetinden sonra faytonlara karşıyız :)
Rica ederim at cifligi var arkadasimin orda atlara bebek gibi bakiyorlar adadakilere bende sahit oldum ama herkez ayni degildir. Guzel yorum icin tsk

Absnthe

www.Mevsim.Org
Lord
1574451255129.png

#Copy :p

Tüm sayfalar yüklendi.

Bu Bilgilendirmeyi Dikkate Alın!

SohbetForumlari.NeT İyi Forumlar Diler Forumda Arama Yapmadan Gereksiz Yere Konu Açmayalım Rencide Edici Mesajlardan Ve Müstehcen Yazılarla Rencide Edici Sözler Sarfetmeyelim Gereksiz,anlamsız Mesajlar Yazarak Konuları Kirletmeyin. Aksi Durumda Süresiz Uzaklaştırılırsınız!

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Son Makaleler