chat

Ece Belen Atrek Kimdir - Ece Belen Atrek Biyografisi

Friend

Forum Admin
Katılım
27 Eki 2017
Mesajlar
75
Tepkime puanı
3
Puanları
8
Cinsiyet
Erkek
İlişki Durumu
Yok
Takım
Galatasaray

İtibar Puanı:

Ece Belen Atrek Kimdir - Ece Belen Atrek Biyografisi

Ece Belen Atrek Kimdir?

Yıldız Teknik Üniversitesi Görsel İletişim Tasarım Bölümü mezunu olan Ece Belen Atrek, üniversitede eğitim gördüğü süreçte içindeki habercilik isteğini bastıramadığından dolayı bölümünün kendisini heyecanlandırmadığını anlayınca spikerlik ve muhabirlik üzerine eğitim görmüştür. Ardından Doğan Grubu’na stajyerlik baş vurusunda bulunarak kabul görünce, tüm yaşantısı istediği yönde gelişme göstermiştir.
2008 senesinde Star tv Ana Haber Merkezi’ne geçiş yapan güzel sunucu Ece Belen Atrek, 7:30 ile 9:00 arası canlı yayınlanan sabah haberlerinin sunuculuğunu yapmaktadır. Bunun yanı sıra Bugün adlı programın sunuculuğunu da yapmış olan Ece Belen Atrek, spikerlik yaptığı sürece muhabirlikten de vazgeçmediğini belirtmiştir. İlaç sektöründe finans müdürü olarak görev yapan eşi Tufan Atrek ile 26 yaşında evlenmiş ve her fırsatta en büyük destekçisinin eşi olduğunu dile getirmektedir.
Ece Belen Atrek Nereli :
İstanbul Doğumlu- Aslen Manisa


Ece Belen Atrek Doğum Tarihi :
1 Temmuz 1986 doğumlu Yaşı : 30


Ece Belen Atrek Kilosu :
52


Ece Belen Atrek Boyu :
1,71


Ece Belen Atrek Saç Rengi :
Kahve renfi


Ece Belen Atrek Göz Rengi :
Siyah


Ece Belen Atrek Burcu :
Yengeç burcu


Ece Belen Atrek İnstagram Adresi :
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.Ece Belen Atrek Sevgilisi – Eşi Kimdir :
Ece Belen Atrek ‘ nin Eşi Tufan Atrek dir


Ece Belen Atrek Twitter Adresi :
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.Ece Belen Atrek Facebook Adresi :
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.Ece Belen Atrek Eğitimi :
Yıldız Teknik Üniversitesi Görsel İletişim Tasarım Bölümü mezunu


Ece Belen Atrek Mesleği :
Sunucu​
 

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)