Cingenen.com | Fal | Falcı | Astroloji

enesk001

Yasaklı kullanıcı
Katılım
29 May 2019
Mesajlar
39
Tepkime puanı
5
Puanları
8
Yaş
22
Cinsiyet
Erkek
Takım
Diğer

İtibar Puanı:

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
, oldukça kadim ve eski bir dildir görmeyi bilene. Bizim falcılarımız astroloji biliminin en iyilerindendir, onlara güvenebilirsiniz. Profesyonel falcılarımızla beraber; hayatınızdaki tüm sorulara cevap bulacaksınız, öğrendikçe daha da fazlasını isteyeceksiniz. İşinin ehli 25 tane falcımız bulunmaktadır. İsterseniz sitemizden gönlünüze göre bir
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
seçip halinizi yorumlatabilirsiniz. İster kahve falı isterseniz iskambil, tarot falı istediğiniz tüm fal çeşitleri burada. İskambil, tarot, el falı, katina aşk falı gibi birden fazla çeşidiniz bulunmaktadır. Ayrıca usta falcılarımız duru görü falı ve yüz okuma analizi de yapmaktadırlar. Eğer kahve falı baktırmak isterseniz; hemen köpüklüsünden bir kahve için, sonrasında kahve fincanının fotoğraflarını bize gönderin seçtiğiniz falcımız yorumlasın. Sitemizdeki falcılar sadece falınızı yorumlamakla da kalmaz; ister yazılı isterseniz de sözlü olarak size fal yorumunuzu iletirler. Yazılı ve ya sözlü olarak fal yorumunuzu dinlemek veya okumak size kalmıştır. Ya da iskambil, tarot falı baktırmak isterseniz; 10 tane kart seçerek, istediğimiz falcıya yorumlatabilirsiniz. Zaten bir kere fal baktırdıktan sonra mutlaka geri döneceksiniz.
Ayrıca herkes
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
baktırıp yorumlatabilsin, falcılarımızla tanışsın diye ilk falımız sadece 10 TL’dir. İlk fal 10 TL kampanyamızdan faydalanmak için, sitemizde yer alan iletişim formunu doldurmaları ve kampanyadan faydalanmak istediklerini belirtmeleri yeterlidir. Müşteri temsilcilerimiz saat 09.00 ile 17.30 arasında 0850 441 10 29 numaralı hattan hizmet vermektedir. Ya da sitemizde bulunan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Falınız için ödemenizi ise ister banka ister kredi kartınızla kolaylıkla ve güvenle yapabilirsiniz. Kredi kartı kullanmayan müşterilerimiz de mobil ödeme yöntemini kullanarak ödemelerini rahatlıkla tamamlayabilirler.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)