Büyükşehir Belediyelerin Twitter'daki Güldüren 'Büyüyünce Ne Olacaksın?' Atışması

  • Konbuyu başlatan BaRoN
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 1:16

BaRoN

Yönetici
Sosyal medyada Nevşehir Belediyesi ve Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin resmi hesapları arasında geçen yazışma büyük beğeni topladı.

Nevşehir Belediyesi resmi Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımla sosyal medyada dikkatleri üzerine çekti. Nevşehir Belediyesi'nin "Büyüyünce ne olacaksın? Büyükşehir Belediyesi" paylaşımı, kullanıcılar tarafından epey beğenildi ve retweet edildi.
[TBR]https://www.webtekno.com/images/editor/default/0002/55/a8ddd44bde776f9c38f30e3a704f9d3612786e20.jpeg[/TBR]
Ordu Büyükşehir Belediyesi ise Nevşehir Belediyesi'nin yapmış olduğu paylaşıma karşılık "Spoiler vermek isterdik fakat heyecanı kaçıyor" paylaşımında bulundu. Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan bu paylaşımın ardından ise Nevşehir Belediyesi, “23 Nisan'da yer değiştirelim mi?” cevabını verirken Ordu Büyükşehir Belediyesi, “Sizi kıracağımıza fındık kırarız, tamamdır anlaştık” cevabını verdi.
[TBR]https://www.webtekno.com/images/editor/default/0002/55/1499ff95863f200738dd5af667d3dbc1a6187ed7.jpeg[/TBR]
Sosyal medyada Nevşehir ve Ordu Büyükşehir Belediyelerinin yapmış olduğu paylaşımlar, çok kısa sürede binlerce sosyal medya takipçisi tarafından yüksek beğeni sayısına ulaştı.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu Bilgilendirmeyi Dikkate Alın!

SohbetForumlari.NeT İyi Forumlar Diler Forumda Arama Yapmadan Gereksiz Yere Konu Açmayalım Rencide Edici Mesajlardan Ve Müstehcen Yazılarla Rencide Edici Sözler Sarfetmeyelim Gereksiz,anlamsız Mesajlar Yazarak Konuları Kirletmeyin. Aksi Durumda Süresiz Uzaklaştırılırsınız!

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Son Makaleler

Üst