Ara Güler Fotoğraf Sergisi G-20 döneminde Japonya’da | SohbetForumlari.Net Bilgi Paylaştıkça Değerlidir.

Ara Güler Fotoğraf Sergisi G-20 döneminde Japonya’da

EUPHRAT

https://sohbetforumlari.net/
Yönetici
Administrator
Üye
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
617
Tepkime puanı
1,671
Puanları
93
Web sitesi
sohbetforumlari.net
Cinsiyet
Erkek
İlişki Durumu
İlişkisi Var
Takım
Galatasaray

İtibar Puanı:

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı tarafından düzenlenen ve nisan ayında dünyayı dolaşmaya başlayan “Ara Güler Fotoğraf Sergisi” 30 Haziran’da Kyoto’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılacak.
5239

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı tarafından, Ara Güler Müzesi ile Arşiv ve Araştırma Merkezi işbirliğiyle,sanatçının eserlerini dünyanın önemli kentlerine taşımak üzere gerçekleştirilen Ara Güler Fotoğraf Sergisi, Londra ve Paris’in ardından üçüncü durağı olan Kyoto’da sanatseverlerle buluşacak.

Nisan ayında Londra Saatchi Galeri’de ve Mayıs ayında Paris Polka Galeri’de düzenlenip büyük ilgiyle karşılanan Ara Güler Fotoğraf Sergisi, tüm dünyanın dikkatlerinin Japonya’ya odaklanacağı G-20 Zirvesi ile aynı dönemde, Kyoto’nun 800 yıllık tarihi mekanı Tofuku-ji Tapınağı’nda açılacak.

ÜÇ DİLLİ SERGİ KİTABI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önsözü ile hazırlanan ve daha önce İngiltere ile Fransa’da ülkelerin kendi diliyle okura ulaşan sergi kitabı; Japonya’da da Türkçe-İngilizce-Japonca olarak tek baskıda...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen üye Olunuz.
 

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:4)

Benzer konular