Doğal Organik Ürünler

22 Aralık 1914 SarıKamış

BaRoN

Yönetici
SoHBeTFoRuMLaRi
Katılım
2 Haz 2019
Mesajlar
926
Tepkime puanı
2,283
Puanları
93
Yaş
44
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
İlişki Durumu
Evli
Takım
Fenerbahçe

İtibar Puanı:

Şehitlerimizin Hakka Yürüyüşünün 105'cü Yılında Rahmetle Anıyoruz

Sarıkamış şehitleri anma sözleri 21 Aralık itibari ile araştırılan konular arasında yerini aldı. 22 Aralık Sarıkamış şehitleri harekatı nedir? "Son 140 yılın en acı olaylarından biri" olarak nitelendirilen harekatın 105'inci yılı dolayısıyla her yıl olduğu gibi bu yıl da "Asımın Nesli Asrın Yürüyüşünde" sloganıyla Sarıkamış başta olmak üzere yurdun birçok yerinde etkinlikler düzenlenecek. Haberimiz içerisinden bu önemli harekat ile ilgili merak edilenlere ve Sarıkamış şehitleri ile ilgili sözlere ulaşabilirsiniz.
Sarıkamış şehitleri ile ilgili sözler araştırılıyor. 22 Aralık Sarıkamış şehitleri destanı nedir? "Son 140 yılın en acı olaylarından biri" olarak nitelendirilen harekatın 105'inci yılı dolayısıyla her yıl olduğu gibi bu yıl da "Asımın Nesli Asrın Yürüyüşünde" sloganıyla Sarıkamış başta olmak üzere yurdun birçok yerinde etkinlikler düzenlenecek. Haberimiz içerisinden konu ile ilgili merak edilenlere ulaşabilirsiniz.

SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ ANMA SÖZLERİ

Ey sonsuzluğun sahibi, sana ulaşmak istiyorum Durun kapanmayın pencerelerim Güneşimi kapatmayın Beton çok soğuk, üşüyorum.. / Muhsin Yazıcıoğlu

 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)