2019 EN İYİ KAŞ MODELLERİ

EUPHRAT

https://sohbetforumlari.net/
Yönetici
Sohbetforum
Katılım
4 Ocak 2017
Mesajlar
1,054
Tepkime puanı
2,765
Puanları
113
Web sitesi
sohbetforumlari.net
Cinsiyet
Erkek
İlişki Durumu
Var
Takım
Galatasaray

İtibar Puanı:

Yüksek ve parlaktan au naturel'e kadar, bunlar, yıl bitmeden önce başa çıkacak en popüler trend kaş stilleri.Beauty trendleri gelir ve gider ve son birkaç yılda kaşlar bir an bile olsa değiştirebileceğimiz bir özellik haline gelmiştir. Günümüzde kaşlarımızın şeklini değiştirmek, daha dolgun bir görünümde boyamak için ürünler kullanmak ve kaşlarımızı boncuk ve pullarla süslemek için teknolojiyi kullanabiliriz (bahçe kaşlarını hatırlıyor musunuz?). İlk başta kaşlar gerçekten anı yaşıyor gibiydi, ancak trendler kalın ve hızlı bir şekilde ortaya çıkmaya devam etti, bir kez kanıtladı ve herkes için kaşlara odaklanmanın yakın zamanda hiçbir yere gitmediğini kanıtladı.

Kaşlarınızı yıldızlarla göz kamaştırmak sizin için olmayabilir, ancak çoğu kaş eğilimi çok daha çekici. Bunun yerine, tamamen yeni bir görünüm kazandırmak için şekil, boyut ve kalınlığı değiştirmekle ilgilidir. Bu yüzden Benefit Cosmetics'in Ulusal Kaş Sanatçısı Hannah Mutze'yi bu yılki en iyi kaş trendlerinin neler olduğunu sorguladık.

“Kaş vurgusu kalmak burada,” diye açıklıyor Mutze, “yüksek ve parlak” olarak adlandırdığı önemli trendlerden birinin, ürünlerinizin kaş şeklini kaldırmak ve vurgulamakla ilgili olduğunu ekliyor. Bu yıl da tümüyle doku hakkında, spot ışığında vakit geçiren tüylü, lifli kaşlar var. En iyi haber? Doğal kaşlar hala trend. Mutze, “Yalnızca minimum bakım gerektiren doğal kaşlar yumuşak kenarlar ve ince şekillendirme ile ilgili” diyor.

Burada, bu yıl denemek için en üst kaş eğilimlerindeki düşüşü görüyoruz.Tüylü doku
Kalbinin solukluğu için, gür, bence lissez-faire yaklaşımıyla dokuyu karıştırdı”, diyor Mutze, ilham veren aktör Jodie Comer'a işaret ediyor. “Bu kaş stili, tüm şekil ve boyutlardaki kaşlarda çalışır ve saniyeler içinde daha dolgun görünen bir kaşın yanılsamasını yaratır. En iyi sonuçları elde etmek için, doğal görünümlü bir dolgunluk oluşturmak için Benefit'in Gimme Kaş gibi sağlıklı bir lifli kaş jeli ile başlayın; daha sonra, güçlü bir tüy tutuşlu kaş jeli ile bitirin - tüyleri, nihai tüylü yüzey için tapınaklara doğru yukarı ve dışa doğru fırçalayın. ”


Yüksek ve parlak
“Bu eğilim kaş kemiğinin üzerine vurgu bir kaygan kaydırarak kadar kolaydır - sadece Kaşınızın altında - ve harmanlama,” Mutze diyor. “Bu, kaşın altına ışık çekerek, kaldırmaya vurgu yaparak kaşınızın şeklini vurgulamaktadır.” Jasmine Tookes gibi yapın (yukarıda) ve Benefit'in Yüksek Kaş gibi mat bir formül deneyin, Mutze'yi önerin, “daha doğal bir görünüm ya da gerçekten parlak bir şey için parlar.”


Düz kuyruklar
“Anında bir yüz germe, düz kuyruklar (kaşın dış yarısı) kendi 2019'una yükseliyor” diyor Mutze. “Her şey kaşın yukarı ve yukarı doğru kaldırılması, yüzün tapınaklarına doğru bir noktaya çekilmesiyle ilgili.” Mutze'ye göre, Kate Bosworth bu görünümün poster kızıdır ve Benefit'i Tam Olarak Kaş Kalemimi kullanarak deneyebilirsiniz kaşın üst çizgisinden başlayarak daha düz bir kuyruk izlemek için.


Au naturale
“Bu düşük bakım gals söner,” Mutze diyor. “Kaşınızın dolgunluğunu en üst seviyeye çıkarmak için aylık atma tonlarıyla güçlü yanlarınızı oynayın. Renk tonu, ten renginize uyacak şekilde özelleştirildi ve kaşların daha kalın ve daha belirgin görünmesini sağlayarak kaşların içindeki ve çevresindeki küçük tüyleri alır. ”Saoirse Ronan bu görünüm için ana etkiniz olmalıdır.Yumuşak kemerler
“Görünürde hiçbir sert hatları, yumuşak kemerler bir 2019 favori olarak şekillendirmektedir,” Mutze diyor. “Nazik eğriler keskin açıların yerini bu stille değiştirerek süper femme kaplamaya gelir.” Dakota Fanning gibi yapmak için kaş kaleminizi kaş pudrası ile değiştirin. “Mini sünger veya fırça kullanarak uygulayın ve herhangi bir rengi bir makarayla iyice karıştırın.”
 

BaRoN

Yönetici
SoHBeTFoRuMLaRi
Katılım
2 Haz 2019
Mesajlar
998
Tepkime puanı
2,472
Puanları
113
Yaş
44
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
İlişki Durumu
Evli
Takım
Fenerbahçe

İtibar Puanı:

Şöyle pala bıyık gibi kaş olucak demi naz
 

Prenses

Çok güzel gülümsüyordu, sevmeden geçemedim.
Yönetici
Sohbetforum
Katılım
8 Tem 2018
Mesajlar
1,692
Tepkime puanı
3,763
Puanları
113
Yaş
26
Cinsiyet
Kadın
İlişki Durumu
Yok
Takım
Fenerbahçe

İtibar Puanı:

:D
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Üst Alt